Eventy dla firm
Eventy dla firm


Wieloletnie doświadczenie, kontakty, kreatywność oraz zaangażowanie pozwalają nam na przygotowanie dowolnie dużych imprez żeglarskich, narciarskich, team building itp.
Szyjemy na miarę, tak by optymalnie dopasować propozycje do potrzeb klientów.​Kompleksowo przygotowujemy oraz przeprowadzamy regaty żeglarskie wraz ze szkoleniem w charakterze sternika oraz załogi.

Propozycja Imprez:

1) Regaty o Puchar Prezesa – to jedna z bardziej lubianych nazw wydarzenia, które zapadnie na długo w Państwach pamięci.

Mamy do zaproponowania dwie formuły regat:

  • Regaty Flotowe: To najpopularniejsza forma regat znana przez wielu pasjonatów sportów wodnych
  • Regaty Match – Racingowe: przy tej opcji proponujemy Państwu szkolenie z zakresu Match Racingu czyli walki jeden na jeden. Ta forma w dzisiejszych czasach jest bardzo medialna ponieważ wszystkie wyścigi rozgrywane są bardzo blisko brzegu, i towarzyszy im obszerny komentarz z brzegu.

2) Rejsy kilkugodzinne – dla chwili relaksu oraz ciekawej integracji po całym dniu szkolenia proponujemy Państwu kilkugodzinne rejsy na nowych,bezpiecznych i luksusowych jachtach w charakterze złogi jak i sternika.

Poziom rangi wszystkich imprez podniesie jednakowy branding wszystkich instruktorów oraz osób koordynujących wydarzenie, którzy reprezentują międzynarodowy poziom żeglarski, miła i kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo na wodzie zapewni WOPR a​ do Państwa dyspozycji jest czas który wspólnie spędzimy!:)


Zapisy/info

Krzysztof Królik

tel: 881499907

krzysiek@funadventure.pl